Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka

Doména alianciasr.sk

Nachádzate sa na oficiálnom webovom sídle orgánu verejnej moci Slovenskej republiky – Aliancie sektorových rád. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Portrét: Soňa Karabelli

JUDr. Ing. Soňa KARABELLI

riaditeľka kancelárie ASR a expert na nastavovanie pracovnoprávnych štandardov

sona.karabelli@alianciasr.sk

Od roku 2010 pôsobila ako riaditeľka osobného úradu  na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny, kde sa podieľala na centralizácii personálnych procesov na úradoch PSVR. 

V rokoch 2012 – 2016 pôsobila ako generálna riaditeľka osobného úradu na Finančnom riaditeľstve Slovenskej republiky, bola zodpovedná za plnenie úloh pri nastavovaní strategického riadenia a komplexnej koordinácie personálnych procesov s celoštátnou pôsobnosťou. Agenda zahŕňala okrem iného aj vzdelávanie spojené s  implementáciou Informačného systému Finančnej správy a nastavovanie ďalšieho odborného vzdelávania. Spoluautorsky sa podieľala na tvorbe Zákona o Finančnej správe.  

Do nástupu do Aliancie sektorových rád pôsobila ako riaditeľka odboru ľudských zdrojov v Implementačnej agentúre Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR (IMPLEA), kde nastavila zabezpečenie personálnej politiky organizácie s dôrazom na odmeňovanie ako aj motivačné rastové schémy zamestnancov. 

Nájdete nás na sociálnych sieťach:

Skip to content