Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka

Doména alianciasr.sk

Nachádzate sa na oficiálnom webovom sídle orgánu verejnej moci Slovenskej republiky – Aliancie sektorových rád. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Aktualita

Siedme zasadnutie Správnej rady

Správna rada Aliancie sektorových rád na svojom riadnom 7. zasadnutí dňa 18.6.2024 zobrala  na vedomie správu o hospodárení organizácie a zaoberali sa tiež jej výročnou správu za rok 2023. S potešením tiež prijali informáciu, že prebiehajú rokovania o spolupráci medzi ASR, Ministerstvom hospodárstva SR a Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR.

Mgr. Andrej Klimant, generálny riaditeľ ASR ďalej informoval prítomných členov o prechode systému akreditácii vzdelávacích programov a inštitúcií na ASR v súvislosti s aktuálne schvaľovaným zákonom o vzdelávaní dospelých a predstavil nový projektový zámer, ktorý bude riešiť problematiku aktívneho starnutia pracovnej sily vo vzťahu k adaptabilite ich pracovnej schopnosti využitím  tzv. Work Ability Index (WAI) – nástroj merania pracovnej schopnosti.

Nájdete nás na sociálnych sieťach:

Logo Program Slovensko, biele
Skip to content