Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka

Doména alianciasr.sk

Nachádzate sa na oficiálnom webovom sídle orgánu verejnej moci Slovenskej republiky – Aliancie sektorových rád. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Mgr. Andrej KLIMANT

generálny riaditeľ

andrej.klimant@alianciasr.sk

V rokoch 2008 – 2013 pôsobil ako projektový manažér a riaditeľ Centra vzdelávania Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, kde implementoval projekty zamerané na sociálny dialóg.

Od roku 2015 pôsobil ako projektový manažér a neskôr riaditeľ Odboru národných projektov v Implementačnej agentúre Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny, kde sa venoval primárne témam sociálneho dialógu, sektorových rád ako aj sociálnej ekonomiky či sociálnych služieb.

Na najvyššej úrovni dlhodobo spolupracuje s predstaviteľmi sociálnych partnerov združených v Hospodárskej a sociálnej rade SR. Okrem iného má dlhoročné skúsenosti so zavádzaním modelov kvality najmä v sektore štátnej a verejnej správy či už vo forme modelu CAF alebo EFQM a to aj ako certifikovaný posudzovateľ modelu CAF pre Slovenskú republiku.

Dlhodobo sa venuje skvalitňovaniu pracovného prostredia, odmeňovania a benefitov pre zamestnancov.
Na fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici získal v roku 2008 titul Mgr. v odbore medzinárodné vzťahy a diplomacia.

Nájdete nás na sociálnych sieťach:

Skip to content